Сидоренківський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) "Барвінок" Сидоренківської сільської ради Валківського району

Новини

Згідно до графіку проведення підсумкових занять (відповідно до Базового компонента дошкільної освіти (нова редакція) та програми розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" з 17.04 по 17.05.2019 року проведено підсумкові заняття:

18.04.2019 за освітньою  лініяєю дитина в сенсорно-пізнавальному просторі в мол.підгрупі було проведено заняття на тему: "Весела подоріж". Вихователь Костяк С.А. Діти показали достатній рівень знання.

18.04.2019    за освітньою  лініяєю мовлення дитини (навчання елементів грамоти) в старшій підгрупі було проведено підсумкове заняття на тему: "На допомогу весні". Вихователь - Чопик Л.Б. заняття проведено на достатньоиу рівні.

23.04.2019 за освітньою  лініяєю дитина в сенсорно-пізнавальному просторі в середній підгрупі. Заняття на тему "Автомобільна математика". Вихователь Чопик Л.Б. Діти показали достатній рівень знань.

25.04.2019 за освітньою  лініяєю дитина в сенсорно-пізнавальному просторі в старшій підгрупі. Тема заняття "В гостях у лісових звірят" Заняття проведено на достатньому рівні де діти показали належний рівень знань. Вихователь  Костяк С.А.

25.04.2019 проведено підсумкове заняття  за освітньою  лініяєю дитина в прирлдньому довкіллі в молодшій підгрупі. Вихователь Чопик Л.Б. Тема заняття :"П устотлива хмаринка".

ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ"

Тема блоку: "Чарівний світ космосу"

Тема тижня: "Чарівний світ космосу"

(01.04-05.04)

Тема тижня:"Хто вивчає космос"

Тема блоку: "Весна іде красу несе", Тема тижня: "Сонце несе весну" (18.03-22.03)

Тема блоку: "Весна іде красу несе", Тема тижня: "Птахи та тварини навесні"(25.03-29.03)

Тема тижня:"Наша справжня сім я" (11.03-15.03)

06.03.2019 року відбулося свято "Найулюбленіші і найрідніші", присвячене дню 8 березня.

ТЕМА БЛОКУ:"ТЕПЛО РІДНОГО ДОМУ"

Тема тижня: "Найдорожчі мені люди" (04.03-07.03)

Картинки по запросу разделители