Наші вихованці
Список дітей Сидоренківського ДНЗ «Барвінок»
по вікових підгрупах
на 2018/2019 навчальний рік
Старша підгрупа (6-й рік життя)
№ п/п | П.І.Б дитини | стать | Дата народження | П.І.Б батьків | Місце роботи батьків | Примітка |
1 | Ведмідь Анастасія Сергіївна | Ж | 03.01.2013 | Хміль Аліна Олегівна
Ведмідь Сергій Павлович
| Учитель Сидоренківської ЗОШ I-III ст.
Тимчасово не працює |
|
2 | Ведмідь Анна Сергіївна | Ж | 03.01.2013 | Хміль Аліна Олегівна
Ведмідь Сергій Павлович
| Учитель Сидоренківської ЗОШ I-III ст.
Тимчасово не працює |
|
3 | Вислоцька Тетяна Василівна | Ж | 29.01.2013 | Вислоцька Олександра Володимирівна Вислоцький Василь Михайлович | Тимчасово не працює
ТОВ «Омбілік Агро»
|
|
4 | Дяденчук Єва Анатоліївна | Ж | 02.08.2013 | Дяденчук Анатолій Антонович Дяденчук Олена Павлівна | Тимчасово не працює
Тимчасово не працює |
|
5 | Зехов Ярослав Євгенійович | Ч | 14.02.2013 | Зехова Надія Сергіївна
Зехов Євгеній Олександрович | Учитель Сидоренківської ЗОШ I-III ст.
Тимчасово не працює |
|
6 | Марющенко Павло Олексійович | Ч | 12.07.2012 | Марющенко Юлія Володимирівна
Марющенко Олексій Олександрович | Тимчасово не працює
ТОВ «Агрокомплекс Заповіт» |
|
7 | Мовсесян Анна Ашотівна | Ж | 26.06.2013 | Мовсесян Шушан Артаківна Мовсесян Ашот Артурович | Тимчасово не працює Тимчасово не працює
|
|
8 | Панченко Софія Василівна | Ж | 22.09.2012 | Панченко Василь Миколайович Панченко Надія Анатоліївна | Тимчасово не працює
Тимчасово не працює |
|
9 | Осадчий Владислав Олександрович | Ч | 06.04.2013 | Осадча Вікторія Вікторівна Осадчий Олександр Олександрович | Тимчасово не працює Тимчасово не працює |
|
10 | Тарасова Катерина Вікторівна | Ж | 30.04.2013 | Тарасов Віктор Вікторович Тарасова Софія Миколаївна | ТОВ «Омбілік Агро»
Тимчасово не працює |
|
Середня підгрупа (5-й рік життя)
№ п/п | П.І.Б дитини | стать | Дата народження | П.І.Б батьків | Місце роботи батьків | Примітка
|
1 | Климко Владислав Миколайович | Ч | 01.04.2014 | Климко Микола Миколайович
Климко Альона Василівна | Тимчасово не працює
Тимчасово не працює |
|
2 | Куделін Дмитро Іванович | Ч | 03.02.2014 | Ковальова Марина Олексіївна
Кудєлін Іван Сергійович | Тимчасово не працює
Тимчасово не працює |
|
3 | Ніконов Сергій Олегович | Ч | 13.03.2013 | Ніконова Дарія Миколаївна Ніконов Олег Миколайович | Тимчасово не працює
Тимчасово не працює |
|
4 | Сапачов Максим Віталійович | Ч | 05.07.2014 | Сапачова Інна Олегівна Сапачов Віталій Володимирович | Тимчасово не працює
Тимчасово не працює |
|
5 | Снігир Станіслава Русланівна | Ж | 05.04.2014 | Снігир Руслан Олександрович Снігир Марина Миколаївна
| Тимчасово не працює
Тимчасово не працює |
|
ІІ молодша підгрупа (4-й рік життя)
№ п/п | П.І.Б дитини | стать | Дата народження | П.І.Б батьків | Місце роботи батьків | Примітка
|
1 | Брякова Маргарита Олегівна | Ж | 08.11.2014 | Брякова Надія Володимирівна Бряков Олег Михайлович | Тимчасово не працює
Тимчасово не працює |
|
2 | Лопа Аміна Юріївна | Ж | 09.09.2014 | Пащенко Олена Миколаївна Лопа Юрій Миколайович | Тимчасово не працює
Тимчасово не працює |
|
3 | Осадча Ірина Іванівна | Ж | 23.04.2015 | Осадча Любов Іванович Осадчий Іван Олександрович | Тимчасово не працює
Тимчасово не працює |
|
І молодша підгрупа (3-й рік життя)
№ п/п | П.І.Б дитини | стать | Дата народження | П.І.Б батьків | Місце роботи батьків | Примітка
|
1 | Ступак Поліна Романівна | ж | 26.06.2016 | Ступак Роман Петрович Ступак Юлія Михайлівна | Тимчасово не працює Амбулаторія загальної практики сімейної медицини с.Сидоренкове |
|
Найдорожча в світі – усмішка дитини